Úklidové služby jsou nedílnou součástí našich komplexních správcovských služeb pro nemovitosti. Snažíme se zajistit, aby vaše nemovitosti vypadaly čistě, atraktivně a příjemně pro všechny jejich uživatele. Naše úklidové služby zahrnují širokou škálu činností, které pokrývají veškeré aspekty úklidu a udržování čistoty ve vašich nemovitostech.

Náš rozsah úklidových služeb zahrnuje:

Úklid společných prostor: Pečlivě udržujeme a čistíme společné prostory v nemovitosti, jako jsou vstupní haly, chodby, schodiště, výtahy a další veřejné oblasti. Zajišťujeme vysávání, vytírání podlah, čištění oken, odstraňování prachu, vyprazdňování košů a obecnou údržbu těchto prostor.

Čištění venkovních prostor: Staráme se o čistotu venkovních prostor, jako jsou parkoviště, přístupové cesty, terasy a zahrady. To zahrnuje odstraňování odpadků, zametání, čištění a odstraňování nečistot, které by mohly narušovat estetiku a bezpečnost vnějších prostor.

Individuální úklid pronajatých prostor: Provádíme důkladné vysávání, vytírání podlah, utírání prachu, čištění povrchů a odstraňování nečistot ve všech místnostech. Sledujeme vysoké standardy čistoty a pracujeme s kvalitními čisticími prostředky.